ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN TEKNOLOJİ...

Borova Mühendislik

Borova Mühendislik Circutor-ECT organizasyonu kapsamında Güney Marmara-Ege bölgelerini kapsayan illerde satış, proje servis konularında hizmet veren bir teknoloji firmasıdır.2007 yılından bu yana satış grubu bünyesinde bulunan mühendis ve teknik elemanlar ile Enerji izleme ve Scada sistemleri, Kaçak akım izleme sistemleri, AG-OG kompanzasyon ve Harmonik filtre sistemleri, Elektrikli Araç Şarj Sistemleri, otopark yönlendirme sistemleri konularında ürün ve hizmetler sunulmaktadır.

Bizi Arayın

shape
shape
BOROVA MÜHENDİSLİK

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

CIRCUTOR, en son teknolojik gelişmeleri takip etmenin ve bu ilerlemeleri ürünlerine dahil etmenin bir yolu olarak yeniliğe kendini adamıştır.  Yeni ürünler tasarlayan 60’tan fazla mühendisten oluşan bir Ar-Ge ekibine ve 40 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Hizmetlerimiz

Tüm Hizmetlerimizi İnceleyin

Sistemlerimiz

Tüm Sistemlerimizi İnceleyin

Ürünlerimiz

Tüm ürünlerimizi inceleyin.

shape
ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN TEKNOLOJİ...

Borova Mühendislik

Misyonumuz

Çalıştığımız işletme ve firmalara elektrik enerjisi alanında yüksek kalite ürün, hizmet ve proje çözümleri sunuyoruz.

Enerji verimliliği alanında yaptığımız çalışmalarla müşterilerimizin enerji maliyetlerini düşürerek, hem firmalara hemde ülke ekonomisine katkı sağlanmasına yardımcı oluyoruz.

Elektirik enerjisinin verimli kullanılmasını sağlayarak doğal kaynakların sürdürülebilir bir seviyede kullanılmasını yardımcı oluyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye ve bölge ülkelerde elektrik enerjisi alanında etkin çözümler sunan, değer yaratan ve pazarı yönlendiren lider bir teknoloji firması haline gelmek.

Değerlerimiz

Yenilikçilik: Edinilen tüm bilgiler, güvenilir, sağlam, kullanımı kolay ve en önemlisi yenilikçi olan ürünlerimize yansır.

Kendi teknolojisi: CIRCUTOR, en gelişmiş teknolojileri içeren, pazar talebini karşılamak için yeni ürünler tasarlayan 60’tan fazla mühendisten oluşan bir Ar-Ge ekibine sahiptir.

Yeni ürünler: 
CIRCUTOR, en son teknolojik gelişmeleri takip etmenin ve bu ilerlemeleri ürünlerine dahil etmenin bir yolu olarak yeniliğe kendini adamıştır.

shape
shape
shape